Історія школи альтернативної освіти SchoolinG

У цьому розділі ви дізнаєтесь про історію нашої школи та про те, що було раніше.

2012 рік – перший дитячий табір Horse Club SP

Раніше на цій території працював дитячий табір Horse Club SP. Табори проходили переважно під час шкільних канікул, і тривали від 7 до 14 днів. Перша зміна успішно стартувала 11 липня 2012 року.


2012 рік – школа верхової їзди School Horse Club SP

Пізніше, 1 вересня 2012 року розпочала свою роботу школа з верхової їзди School Horse Club SP, що діяла на цій самій території. Відмінністю від табору було те, що діти, які приїжджали до табору тепер мали можливість займатися верховою їздою в навчальні дні.

Табір мав свої правила та дотримувався своїх цінностей. Діти, що відвідували табір приймали їх, а також, вносили свої побажання. З часом, власники школи, прислухавшись до дітей, створили свою Локальну освітню систему.


2015 рік – школа альтернативної освіти School Horse Club SP

1 вересня 2015 року стартував перший набір учнів до школи альтернативної освіти School Horse Club SP. Зараз у школі проходять навчання учні старших класів.

Принципи та цінності, що виробляли власники School Horse Club SP разом із дітьми, у видозміненій формі стали основою концепції школи.


2017 рік – старт початкової школи

У 2017/2018 навчальному році до нас приєдналися учні 2-3 класів. Були реалізовані сміливі проекти із тьюторингу, в яких тьюторами виступали старшокласники, а тьюторантами – учні початкової школи. Результати перевершили всі сподівання. Така модель реалізації тьюторського супроводу виявилась дуже корисною для обох сторін:)

Цього ж навчального року наша школа, яка була одним з підрозділів School Horse Club SP, стала окремою структурною одиницею, завдяки чому отримала власну назву – SchoolinG (School in Gorbovichi).

2018 рік – покращення школи

З 2018-2019 школа покращується, в 2019-2020 році приєдналися учні 1 класу, два рази проводилася закупівля обладнання для покращення і полегшення роботи вчителям та учням. За ці два навчальні роки учні почали два проекти, один з яких (Eco-Cards 2019) вже завершений, та інший (Eco-Plastic), який зараз в процесі виконання.