SchoolinG-Kids

Малюки віком від 2,5 до 6 років

В 2001 році, коли в нашій родині з’явилася перша дитина, ми замислилися про необхідність створення власного садочка, але обмежилися тим, що підібрали для сина, а згодом і для доньки найкращих педагогів і створили умови для всебічного гармонійного розвитку безпосередньо в родинній садибі.

Підійшовши до шкільного віку своїх дітей ми, як і більшість батьків, були в пошуку найкращої школи для них. Цей шлях поступово призвів нас до створення однієї з перших альтернативних шкіл Київщиниschooling.org.ua

Кожна з альтернативних шкіл обов’язково має свої особливості – родзинки – те, чим саме вона відрізняється від класичної класно-урочної системи.

Наша родзинка в шкільному процесі – індивідуалізація, побудова персональної траєкторії розвитку Дитини разом із нею, її Родиною, на умовах якщо не повного співпадіння цінностей Родини та цінностей Школи, то хоча б при відсутності їх конфлікту.

Друга родзинка – змішані різновікові групи, оскільки всебічний розвиток кожної Дитини саме в різновіковій групі надає можливість вчитися навчаючи, проявляючи свої творчі здібності та поступово формуючи сильні сторони.

Процес навчання Дітей в сучасній Школі має використовувати моделі змішаного навчання, тобто крім роботи з вчителем, групову роботу, індивідуальну, перевернутий урок, до яких останнім часом доєдналося ще й онлайн навчання. Під цим кутом ми можемо дати відповідь на питання “Як вчити?” Для того, щоби відповісти на запитання “Чому вчити?” використовуємо один із провідних напрямків – STEM освіту, яка має на меті підтримати природню цікавість Дитини до пізнання через логічний перетин science, technology, engineering and mathematics.

Маючи на сьогодні вже шестирічний досвід роботи, ми дійшли до висновку, що найкращі результати навчально-виховного процесу ми зможемо отримати в разі ще більш раннього, ніж перший клас старту.

Так, через 20 років від першої думки ми вирішили реалізувати ідею створення дитячого садочка.

Наш перший набір цього року матиме ну ду-у-уже невелику кількість дітей. Ми очікуємо, що їх буде всього 10 – малюків віком від двох з половиною до п’яти з половиною років. До речі, наша Школа на старті мала всього 3 дитини 😉

Працювати наш садочок SchoolinG Kids планує на наступних умовах:

  • одна група віком від двох з половиною до п’яти з половиною років – до 10 Дітей
  • підготовка в школу 5-6 років – до 6 Дітей
  • робота садочка – цілий рік з понеділка по п’ятницю за виключенням державних свят
  • абонемент еквівалент 450 уо/місяць*11 місяців на рік (будь-який один місяць протягом року може бути відпусткою і не оплачуватися)
  • харчування еквівалент 5 уо/день (сніданок, обід, підвечірок, вечеря) сплачується за фактом відвідування садочка
  • садочок працює як ФОП “Денний догляд за дитиною” (в даному випадку немає можливості отримання допомоги від держави)
  • садочок враховує рекомендації МОН (програма розвитку “Дитина”), але має можливість використовувати інші авторські програми та керуватися в першу чергу інтересами Дитини в процесі її всебічного розвитку

*** спілкування з поні входить в програму розвитку Дитини, їзда верхи з певного віку за окремою картою школи їзди верхи horseclubsp.com

Знайомство, пробні відвідування та запис триває протягом літа 2021 до повного запису за адресою:
село Горбовичі, вулиця Заповідна,1

+380 95 555 5010

З повагою,
від родини засновників Олександра Семенова