Підготовка до школи

З 2020 навчального року на базі альтернативної школи SchoolinG розпочала свою роботу група підготовки до школи для дітей 5-6 років.

Для наших маленьких учнів пропонуємо групи по 4-5 дітей. Заняття будуть проходити на мальовничій закритій території альтернативної школи SchoolinG з максимальним наближенням до природи, в окремих ігрових приміщеннях. Для зручності малечі комплекс занять триватиме 2 години, а навчатимуть їх вчителі альтернативної школи SchoolinG.

Курс підготовки спрямований на емоційну, інтелектуальну та фізичну підготовку дитини до школи і складається з таких напрямків:

  • розвиток логічного мислення — заняття сприяє розвитку у дитини процесів та технології мислення, пам’яті та уяви;
  • дрібна моторика (англійською мовою) — просте і цікаве для дітей заняття, яке готує руку до письма та сприяє отриманню початкових знань з англійської мови, що є на сьогодні вимогою часу;
  • музична мозаїка — важливі заняття з формування у малечі відчуття краси і гармонії. Ми з радістю допоможемо кожному віднайти і розкрити в собі творчі здібності;
  • загальна фізична підготовка — обов’язкова складова розвитку майбутнього учня. Заняття спрямоване на зміцнення усіх груп м’язів, формування правильної постави та розвиток координації рухів.

Програма курсу сприяє розвитку ключових навичок: уважності, допитливості, зацікавленості до пізнання нового, які обов’язково стануть у нагоді майбутнім школярам.

Під час занять діти зможуть ближче познайомитись з життям нашої школи і, сподіваємось, приєднатися до нашої дружньої альтернативної школи SchoolinG.

Разом із отриманням сертифікату про закінчення програми курсу підготовки до школи діти отримують знижку в розмірі 10% на оплату першого року навчання в нашій школі.

Орієнтовний розклад роботи групи:

  • пн.: 16:00 — 18:00
  • чт.: 16:00 — 18:00

Додаткова інформація за тел.: +380(95)555-50-10

Чекаємо на вас для знайомства за адресою: Києво-Святошинський район, с.Горбовичи, вул. Заповідна 1.