Особистий погляд тінейджера на верхову їзду

Posted on

Мене звати Панченко Ксенія. Я навчаюся у цій школі вже 5 років і мені кортить розказати вам про мій погляд на верхову їзду. Я займаюся верховою їздою з 5 років в кінному клубі Horse Club SP. В нашій школі верхової їзди ми навчаємося: як правильно доглядати за конем, як із ним поводитися, вивчаємо будову коня та вивчаємо амуніцію (наприклад: будову сідла та уздечки).

Мені дуже подобається верхова їзда, тому що наші тренера Даша та Макс дуже класно все пояснюють та якісно готують до складних змагань. Я дуже люблю коней, бо вони граційні та витончені створіння, які дуже дружні до дорослих та дітей.

Напрямки верхової їзди: виїздка та конкур

Виїздка — це найскладніший вид кінного спорту. У цьому виді спорту вершник повинен продемонструвати здатність коня до правильних рухів на всіх аллюрах (рись, галоп, крок тощо) в різному темпі. При цьому кінь виконує досить складні рухи і здається, що він танцює.

А конкур — це кінно-спортивне змагання, що полягає в подоланні штучних перешкод. Вершники по черзі виїжджають на рівну площадку і повинні якомога швидше пройти дистанцію, яка містить близько 18 різних перешкод (парканів, кам’яних стінок, водних перешкод тощо). При цьому за рухом коня і вершника уважно стежать судді, фіксуючи помилки і промахи. Виграє той учасник, чий кінь найшвидше подолає дистанцію і зробить найменшу кількість помилок.

Якщо ви хочете займатися верховою їздою вам потрібна буде: мужність, наполегливість, конкретна ціль, якої ви хочете досягти, та найголовніше, бажання займатися.