ІІ Всеукраїнський тьюторський конгрес

Posted on

Обережно! В цій статті багато подяк:)

Наша Школа презентувала свій досвід впровадження тьюторської технології супроводу учнів на вже Другому Міжнародному Тьюторському Конгресі, організованому Школою “Афіни” та International Academy of Tutoring за підтримки польських колег з Collegium Wratislaviense.

На цьому заході дві наші колеги Ольга Левченко та Ольга Казакова урочисто отримали сертифікати про закінчення ІІ-го рівня навчання тьюторингу, які надають можливість стати тренерами International Academy of Tutoring.

І ми цьому раді, бо нам є чим поділитися, що сказати та що запропонувати! Чекайте анонсів спільних заходів з International Academy of Tutoring
І знаєте, що найголовніше?
Нашій маленькій затишній Школі не вдалося б досягти цього, як би у світі не було людей, які своєю енергією та працею створюють такі можливості! Тому від наших сертифікованих тьюторів (Надія Веклич, Людмила Романченко, Ekaterina Aleksandrova, Nikita Panchenko, Ольга Левченко, Ольга Казакова та особливо від Олександра Семенова) ми хочемо висловити подяку приватній школі “Афіни” в обличчі Oksana Balakshyna та Alexey Grekov – дякуємо, що об’єднуєте, збираєте навколо себе чудових фахівців та даєте можливість здобути прекрасний досвід, а також ділитеся власними надбаннями!
Окрема й безмежна подяка Tatyana Shvets та Olga Zhygmanovska за енергію та професіоналізм у тьюторській справі!

Дуже щире велике спасибі за відкритість та професійність польських колег Collegium Wratislaviense. Ви зробили неоціненний вклад в майбутнє освіти! Joanna Gardynik, Bartosz Fingas, Krzysiek Slabon, Grzegorz Grzegorczyk, Damian Godlewski – наша команда тьюторів пам’ятає вас з теплом та захватом!