Фізичні навантаження в школі SchoolinG

Нагадаємо, що одна з головних особливостей нашої школи це — регулярне фізичне навантаження, різного характеру, від верхової їзди до йоги. Хотілося б поділитись з вами більш конкретною інформацією щодо цих занять.

Верхова їзда (факультативно)

Так, не кожна школа може похвалитись тим, що має при собі стайню. Їзда верхи — одна з ключових наших пропозицій. Маючи на рахунку 6 “дитячих” коней, діти мають можливість займатися від 2-х до 5-ти разів на тиждень на тиждень. Проте графік тренувань залежить від бажання учня. Насправді, можна взагалі не їздити, оскільки є багато інших активностей. Не забуваємо, що на першому місці навчання та особистий розвиток, і все має бути в міру.

Зарядка

Прокидатись рано тяжко, але плануючи вступати до нашої школи Ви повинні бути готовими до цього. Зарядка, що проводиться 4 рази на тиждень (крм понеділка), є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ. І зараз пояснимо чому. По перше, після довгої ночі організм людини «завмирає», сповільнюються функції життєдіяльності. Прокинувшись вранці та, як мінімум, не розім’явши своє тіло — ми прирікаємо себе на ДУЖЕ повільне самовідновлення. У такому випадку ми «спимо» аж до 2-3 уроку, а це зовсім не продуктивно і до того ж некорисно. Також ранішня зарядка являє собою не лише елементарні вправи, це ще й біг (кардіо), елементи бойового мистецтва, цигун(енергетичні вправи). Комбінуючи це все і регулярно змінюючи навантаження ми отримуємо позитивний заряд енергії на весь день. Якщо бути чесними, то ніхто вранці не хоче виходити на зарядку)) проте після її закінчення всі щасливі як слони)) Тому треба мати на увазі таку річ.

Йога

Йога — стародавнє вчення, яке під силу осягнути далеко не всім, і це не значить що це погано, просто потреба є не в кожного. Йога це не лише різноманітні асани та медитації, йога це спосіб життя, тому і виникає складність. До неї треба ставитись не як до уроку, а набагато серйозніше,  у нас в SchoolinG йога — одна з базових фізичних активностей (2-3 рази на тиждень), якою учні займаються  за можливістю та бажанням.

Фітнес

Надзвичайно енергійні уроки фітнесу — це запорука гарного вигляду та самопочуття протягом усього року. Двічі на тиждень у дітей є можливість відвідувати ці заняття.

Баскетбол

Представник ігрових видів спорту в SchoolinG – це баскетбол. Ним діти займаються двічі на тиждень за бажанням перед вечерею.

Рукопашний бій

З січня 2020 року за запитом дітей у нас в SchoolinG з’явилася ще одна цікава активність – рукопашний бій.