Проект ECO-Cards 2019 очима куратора

Уявіть собі учнів нашої школи, дуже різних, від першого до 11 класу, що безтурботно навчалися й опановували премудрості буття, й навіть не здогадувалися, що зовсім скоро з’явиться щось, що змусить їхні мізки несамовито працювати й встановлювати нові нейронні зв’язки для рішення нестандартних задач та побудови командної роботи.

Карта SchoolinG

Увага! Попереду великий, але дуже змістовний і цікавий текст. Наберіться терпіння, воно того варте))

Зустрічайте! Перший спільний проект тьютора і тьюторанта в цьому навчальному році. На початку вересня, на одній зі своїх тьюторських зустрічей, учень 6-го класу Микола Карман та його тьютор Нікіта Панченко обговорювали свою нову ідею: створення єдиної внутрішньої карти SchoolinG.

Морожка

В рамках тьюторської роботи, що здійснюється в нашій школі був реалізований ще один дуже цікавий проект. Його ініціатором був учень 3-го класу Сергій, який дуже любить ласощі, але й дбає про їх корисність. Своєму тьютору Нікіті він повідомив про свою ідею: зробити своїми руками корисне морозиво, яке було б смачне та водночас не містило цукру.

Два в одному

Відкриттям 2017-2018 учбового року став проект, який можна охарактеризувати як «два в одному», в якому старшокласники були найкращими тьюторами для учнів молодшої школи. В результаті цього проекту молодші отримали підтримку в реалізації багатох своїх ідей, мали можливість майже без вікових бар’єрів обговорювати будь-які питання. Результатом цього проекту для старшокласників став дуже цікавий досвід, завдяки якому вони на власні очі побачили як працює формула «свобода=відповідальність», відшліфували свої комунікативні здібності. І добре було те, що ця праця велась паралельно з іншими стосунками, в яких ті самі старшокласники були вже не тьюторами, а тьюторантами.

ЕкоПроект

З недавнього часу в нашій школі успішно працює і розвивається проект «ЕкоПапір», ініційований самими дітьми. Головною ідея учнів — збереження ресурсів шляхом утилізації. Вони обрали папір—найпоширеніший та найдоступніший ресурс в нашій школі після органічних відходів.