Магічна подорож будинком № 13:)

У березні в музеї М.Булгакова стартував новий освітній проект “Магічна подорож будинком № 13”. А наша альтернативна школа SchoolinG мала честь брати безпосередню участь в цьому заході:)

Як проходять зимові уроки Science в SchoolinG

Зимові, як і майже всі заняття курсу Nature Science, відбувалися в польових умовах дикої природи.
А що найцікавіше взимку? Звісно, різноманітні сліди різних тварин! Як Ви бачите на фото – найбільш поширеними є сліди вельми величеньких зайців, стрибки яких в довжину 2-3 метри!
Також, окрім інею та снігу, цікаво взимку подосліджувати плоди рослин – наприклад, ваточника сирійського (Asclepias syriaca L.) – відомого медоноса, що потроху витісняє інші рослини на лугах.

Презентація досвіду тьюторства

21 листопада на конференції «Освіта. Наука. Інновації» я разом з Нікітою Панченко ділилися досвідом впровадження тьюторства та його ефективності як освітньої програми для становлення новатора. Нікіта є сертифікованим тьютором (хоч він ще сам учень) від International Academy of Tutoring, а я вже пройшла сертифікацію 2 рівня. В нашій школі тьюторська система супроводу учнів існує вже 3-й рік і нам дуже хотілося розказати про успіхи нашої моделі.

ІІ Всеукраїнський тьюторський конгрес

Обережно! В цій статті багато подяк:)

Нещодавно наша Школа презентувала свій досвід впровадження тьюторської технології супроводу учнів на вже Другому Міжнародному Тьюторському Конгресі, організованому Школа “Афины” та International Academy of Tutoring за підтримки польських колег з Collegium Wratislaviense.

Eco-cards 2019. Зустріч з Valentyn Frechka

Якщо ви слідкуєте за нашими новинами на сторінці у facebook, то ви знаєте, що вже декілька тижнів ми працюємо над новим проектом “Eco-cards 2019” спільно з Малою академією наук України. Суть проекту полягає в тому, щоб виконати замовлення від компанії Streamline Ukraine на виготовлення кількох десятків новорічних листівок з переробленого паперу.

Літ-Клуб

А ви знали, що ще цікавого в нашій школі? Наші незвичайні тенденції моди! Як не дивно, протягом років ми спостерігаємо, що все більшою популярністю серед учнів користується… книжка! Можливо, кілька десятків років тому це нікого і не здивувало б. Але наразі навіть для нас це звучить дещо неочікувано.

Особистий погляд тінейджера на верхову їзду

Мене звати Панченко Ксенія. Я навчаюся у цій школі вже 3 роки і мені кортить розказати вам про мій погляд на верхову їзду. Я займаюся верховою їздою з 5 років в кінному клубі Horse Club SP. В нашій школі верхової їзди ми навчаємося: як правильно доглядати за конем, як із ним поводитися, вивчаємо будову коня та вивчаємо амуніцію (наприклад: будову сідла та уздечки).

Англійська для молодших

Англійська мова є третьою за рейтингом серед носіїв і першою для міжнародних взаємодій. Вчити іноземну мову бажано змалечку, дітям набагато легше запам‘ятовувати нові дані. Урок англійської мови проходить в ігровій формі, такяк мозок людини запам‘ятовує тільки ту інформацію, яка є для нього цікавою.